Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

Affiliate program SvětBot.cz byl od 1.5.2018 dočasně pozastaven.

Jeho znovuspuštění bude pravděpodobně v září 2018.

Nabízíme vám provizi 12 % až 15 % (podle výše měsíčního obratu) z nákupu každého zákazníka, který přijde z vašeho odkazu. Dále pak 10 % z provizí každého doporučeného subpartnera.

Cookies 30 dnů

Schválení do 60 dnů (z důvodu možnosti vrácení do 30 dnů zákazníkem).

XML feed k dispozici!

Jsou výslovně zakázány KUPONOVÉ weby nebo weby využívající pro propagaci slevové kódy - pro ty NESMÍ být affiliate program využívám! V případě porušení = okamžité zrušení všech konverzí bez náhrady a ukončení spolupráce!

(Nově v podmínkách od 1.1.2017) To souvisí s užitím slevových kuponů při nákupech. Pokud bude při affiliate nákupu použít slevový poukaz jiný, než za předchozí nákup či registraci k e-mailingu (ty, které rozdává SvětBot.cz přímo zákazníkům za nějakou aktivitu), bude takový nákup partnerovi zamítnut. Důvodem jsou nákupy zákazníků z cash-back portálů, kteří jsou získání akvizičními kampaněmi u partnerů a až následně k nákupu připojí Cash-back, čímž není splněna podmínka, aby partner zákazníka na e-shop přivedl.

Dále je výslovně zakázáno, aby si jedna osoba (popřípadě osoba ve spojení s firmou) registrovala více než jeden účet a to za účelem získání provize za subpartnera. V případě takového jednání bude provázanost účtů zrušena a provize zamítnuty. Tento zákaz platí i na ostatní možnosti, kdy je účet založen jen za účelem získání provize z doporučeného partnera, se kterým má doporučitel nějakou vazbu.


Cash-back portály, weby postavené na XML feedu atd. nejsou problém.


Výše provizí je progresivní podle obratu za kalendářní měsíc:

Od 0 Kč do 50 000 Kč - 12 % z hodnoty konverze + 10 % z provize doporučeného partnera
Od 50 001 Kč výše - 15 % z hodnoty konverze 
+ 10 % z provize doporučeného partnera

Pro bloggery, obsahové magazíny a jiná obsahová média je možná individuální dohoda výše provize na e-mailu kalianko@svetbot.cz